Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Slodkie na szkoleniu w Akademii Czekolady

Zespół Slodkie wziął udział w specjalistycznym szkoleniu z zakresu marketingu i produkcji w Akademii Czekolady, mieszczącej się przy fabryce Barry Callebaut w Łodzi. Poznaliśmy nie tylko najnowsze globalne trendy na rynku, ale również zwiedziliśmy fabrykę czekolady oraz wzięliśmy udział w słodkich warsztatach z mistrzami czekoladnictwa. 

Wizyta w łódzkiej siedzibie naszego Partnera, Barry Callebaut, producenta wysokiej jakości belgijskiej czekolady, rozpoczęła się szkoleniem merytorycznym w Akademii Czekolady. To właśnie tam przyjrzeliśmy się obecnym czekoladowym trendom na całym świecie, a także wzięliśmy udział w warsztatach temperowania oraz technik zdobienia czekolady. Nasz zespół miał okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska mistrzowskiej technice wyrabiania produktów czekoladowych, ale także stworzyć własne słodkości.

W drugiej części szkolenia odwiedziliśmy fabrykę czekolady, zgłębiając wiedzę na temat metod obróbki, wytwarzania czekolady oraz standardów i procesów logistycznych. W trakcie naszej wizyty nie zabrakło także degustacji nowych, intrygujących smaków od Barry Callebaut. 

Serdecznie dziękujemy zespołowi Barry Callebaut za zaproszenie, ugoszczenie i ogromną dawkę bezcennej wiedzy. Jako producent słodyczy reklamowych stawiamy na ciągły rozwój, dlatego każdą okazję do nauki wykorzystujemy w 100% i traktujemy jako inspirację w naszych codziennych działaniach.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>