Slodkie na szkoleniu w Akademii Czekolady

Zespół Slodkie wziął udział w specjalistycznym szkoleniu z zakresu marketingu i produkcji w Akademii Czekolady, mieszczącej się przy fabryce Barry Callebaut w Łodzi. Poznaliśmy nie tylko najnowsze globalne trendy na rynku, ale również zwiedziliśmy fabrykę czekolady oraz wzięliśmy udział w słodkich warsztatach z mistrzami czekoladnictwa. 

Wizyta w łódzkiej siedzibie naszego Partnera, Barry Callebaut, producenta wysokiej jakości belgijskiej czekolady, rozpoczęła się szkoleniem merytorycznym w Akademii Czekolady. To właśnie tam przyjrzeliśmy się obecnym czekoladowym trendom na całym świecie, a także wzięliśmy udział w warsztatach temperowania oraz technik zdobienia czekolady. Nasz zespół miał okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska mistrzowskiej technice wyrabiania produktów czekoladowych, ale także stworzyć własne słodkości.

W drugiej części szkolenia odwiedziliśmy fabrykę czekolady, zgłębiając wiedzę na temat metod obróbki, wytwarzania czekolady oraz standardów i procesów logistycznych. W trakcie naszej wizyty nie zabrakło także degustacji nowych, intrygujących smaków od Barry Callebaut. 

Serdecznie dziękujemy zespołowi Barry Callebaut za zaproszenie, ugoszczenie i ogromną dawkę bezcennej wiedzy. Jako producent słodyczy reklamowych stawiamy na ciągły rozwój, dlatego każdą okazję do nauki wykorzystujemy w 100% i traktujemy jako inspirację w naszych codziennych działaniach.

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>