Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Slodkie Partnerem IX edycji HR Tech Summit

Jesteśmy Partnerem konferencji HR Tech Summit 2022. Już 14 czerwca w Hotelu Mariott w Warszawie uczestnicy IX edycji będą mogli odwiedzić nasze słodkie stoisko z atrakcyjnymi gadżetami reklamowymi. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalne upominki.

W tym roku po raz pierwszy firma Slodkie została Partnerem konferencji HR Tech Summit. Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Wolters Kluwer Polska, w którym od lat uczestniczy rzesza specjalistów z branży HR.

Motyw przewodni tegorocznej edycji konferencji to „Back to basics. Powrót do podstaw”. Uczestnicy wydarzenia otrzymają wyjątkową możliwość spotkania z najlepszymi ekspertami branży HR w Polsce i na świecie. Wydarzenie ma charakter hybrydowy. Osoby biorące udział w wydarzeniu stacjonarnym będą mogły skosztować słodkości, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Na uczestników online będzie czekała przestrzeń wirtualna, gdzie  pojawią się prezentacje naszych topowych produktów. 

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona Partnerów HR Tech Summit 2022 i zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska podczas konferencji.

Do zobaczenia!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>