Slodkie Partnerem IX edycji HR Tech Summit

Jesteśmy Partnerem konferencji HR Tech Summit 2022. Już 14 czerwca w Hotelu Mariott w Warszawie uczestnicy IX edycji będą mogli odwiedzić nasze słodkie stoisko z atrakcyjnymi gadżetami reklamowymi. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalne upominki.

W tym roku po raz pierwszy firma Slodkie została Partnerem konferencji HR Tech Summit. Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Wolters Kluwer Polska, w którym od lat uczestniczy rzesza specjalistów z branży HR.

Motyw przewodni tegorocznej edycji konferencji to „Back to basics. Powrót do podstaw”. Uczestnicy wydarzenia otrzymają wyjątkową możliwość spotkania z najlepszymi ekspertami branży HR w Polsce i na świecie. Wydarzenie ma charakter hybrydowy. Osoby biorące udział w wydarzeniu stacjonarnym będą mogły skosztować słodkości, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Na uczestników online będzie czekała przestrzeń wirtualna, gdzie  pojawią się prezentacje naszych topowych produktów. 

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona Partnerów HR Tech Summit 2022 i zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska podczas konferencji.

Do zobaczenia!

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>