#SuperBohater #zostańwdomu #osłodźkwarantannę

Grupa wsparcia #SuperBohater powstała z inicjatywy OOH Magazine i branży reklamowej, ale dołączają wszyscy, którzy chcą pomóc. Akcja zorganizowana jest z myślą o tych, którzy walczą z epidemią na pierwszej linii frontu, czyli o pracownikach SOR i służb medycznych.

Na oddziałach szpitalnych brakuje wielu niezbędnych rzeczy. W obliczu zaistniałej sytuacji przygotowujemy paczki, w których znajdują się: rękawice jednorazowe, środki czystości, suchy prowiant (kawa, herbata), kubki papierowe, naczynia jednorazowe, kubki termiczne, długopisy (używane jednorazowo w szpitalach zakaźnych). Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji https://www.facebook.com/groups/849074828903262/ My już to zrobiliśmy J

Jest to również idealny moment, aby pokazać swoim pracownikom oraz klientom, że się o nich pamięta. Z pewnością przyda im się potężna dawka endorfin w postaci olbrzymiej tabliczki czekolady.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>