Wprowadziliśmy pierwsze w Polsce w 100% wegańskie słodycze reklamowe

Z okazji Dnia Czekolady (12 kwietnia) wprowadziliśmy do swojej  słodkiej oferty produkty wykonane ze 100% wegańskiej czekolady NXT Dairy Free. Dzięki temu pierwszy raz na polskim rynku pojawiły się mleczne słodycze reklamowe bez nabiału. 

Nowa, wegańska linia czekolad NXT spełnia najwyższe standardy w branży. W przeciwieństwie do innych czekolad wegańskich, bezmleczna gama NXT nie zawiera nawet śladowych ilości nabiału, soi, orzechów i glutenu. Poza wysokiej jakości kakao, ma w składzie także alternatywę dla mleka pozyskiwaną z rośliny chufa, zwanej także orzechem tygrysim lub migdałem ziemnym. Składnik ten charakteryzuje się niezwykłą kremowością, bogatym smakiem i delikatnością, przez co stanowi idealny zamiennik mleka krowiego. 

Obecnie w ofercie dostępnych jest pięć produktów przygotowanych na bazie czekolady NXT Dairy Free: Czekoladka Vista, Czekoladowa Karta 20 g, czekolada Mini Modern Bar, Tabliczka Czekolady w Kopercie 70 g, a także Chocolate Bites w zestawie lub pojedynczych tafelkach. 

Zachęcamy do zainteresowania się naszą wegańską nowością!

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>